MŪSŲ ĮMONĖJE TEIKIAMOS PASLAUGOS

Įmonėje Stiklai24 teikiamos visos paslaugos, susijusios su automobilių stiklais. Jei reikia konsultacijos, kreipkitės į mus ir mielai patarsime.

Automobilių stiklų keitimas

Mūsų įmonėje atliekamas lengvųjų automobilių stiklų keitimas.  Mūsų įmonėje laukiami ir antikvariniai automobiliai, retos markės automobiliai ir kiti (amerikiečių gamybos, seni rusų gamybos ar net savos gamybos automobiliai). Keičiame priekinius, šoninius, galinius stiklus. Taip pat keičiami stiklo paketai, panoraminiai stiklai bei stiklai, įklijuoti į tentą. 

Sunkvežimių stiklų keitimas ir remontas

Mūsų įmonė aptarnauja ne tik lengvuosius automobilius. Čia aptarnaujami ir sunkvežimiai, kuriems reikia pakeisti stiklą ar atlikti kitus su stiklu susijusius remonto darbus.

Autobusų stiklų keitimas ir remontas

Autobusai, mikroautobusai taip pat aptarnaujami mūsų įmonėje. Keičiame ir taisome visų markių autobusų stiklus. 


Kranų, žemės ūkio technikos stiklų keitimas ir remontas

Aptarnaujame visas autotransporto priemones, kurioms reikia pakeisti stiklus ar juos suremontuoti. Kranai, traktoriai, net traukinių vagonai - jiems visiems galime pakeisti stiklus, sutaisyti įdaužas ar nupoliruoti. Kreipkitės į mus. Mielai pakonsultuosime, patarsime. 

Stiklo įdaužų remontas

Jeigu jūsų automobilio stikle atsirado įdauža ar įtrūko stiklas, sutvarkysime atsiradusį įskilimą atstatysime stiklo tvirtumą. Atsižvelgiant į priekinio stiklo apgadinimo tipą, dydį ir vietą, ne visada stiklą būtina keisti. Dažnu atveju jį užtenka suremontuoti. Tokiu atveju jūs sutaupysite, o stiklas bus beveik kaip naujas.

Prekyba automobilių stiklais

Mūsų įmonėje automobilių stiklai ne tik keičiami ir remontuojami. Čia jų galite ir įsigyti. Padėsime nuspręsti, kokie stiklai atitinka jūsų poreikius. Jūsų pasirinkimui pas mus užsakomi tiek originalūs stiklai, tiek aukščiausios kokybės jų pakaitalai bei biudžetiniais variantais. Pas mus galite užsakyti nestandartinius stiklus, gaminamus pagal specialų užsakymą. Skambinkite arba atvykite pas mus, suteiksime konsultaciją.

Stiklų poliravimas

Atliekame galinių bei šoninių stiklų poliravimą. Stiklų poliravimas rekomenduojamas, jei jūsų automobilio stiklai yra subraižyti arba turi kitų defektų. Poliravimas grąžins ne tik aiškesnį vaizdą, bet ir ankstesnį skaidrumą.

Rūdžių šalinimas

Rūdys - viena dažniausių priežasčių, kodėl atsiranda savaiminis stiklo skilimas ar trūkimas. Rūdys aplink stiklą plečiasi, spaudžia stiklą, ir taip jis yra pažeidžiamas. Todėl pas mus atliekamas ir rūdžių šalinimas nuo kėbulo. Keičiant stiklą, jei yra poreikis, pašalinsime rūdis, sutvarkysime pažeistą kėbulo dalį.

Jei patvino salonas

Kartais vairuotojai pastebi, kad automobilio salone kaupiasi vanduo ir sunku rasti problemą. Atvykite pas mus ir pasistengsime surasti ir pašalinti vandens kaupimosi priežastis bei išdžiovinti saloną.

Automobilio apdailos montavimas

Norite pagražinti savo mylimą automobilį? Įvairių apdailos detalių montavimas prie kėbulo - viena iš mūsų teikiamų paslaugų. Vadinamieji "spoileriai" papuoš jūsų automobilį. Jūsų pasirinkimui montuojame karboninius, stiklo audinio bei plastikinius "spoilerius". 

Automobilių veidrodėliai

Suskilo ar nukrito automobilio veidrodėlis? Pakeisime jį, tai būtų šoninis ar galinio matymo veidrodėlis. 

Lietaus davikliai

Jei jūsų automobilio lietaus jutiklis (daviklis) nebeveikia, atvykite pas mus. Įvertinsime gedimą ir sutaisysime jį.

Kitos paslaugos

Sugedo ar įskilo jūsų automobilio stoglangis? Sutaisysime jį, o prireikus ir pakeisime. Taip pat galime sutaisyti ar pakeisti jūsų automobilio spyneles.